Anke Peddemors - Charleston 2305

Anke Peddemors - Charleston 2305 kopen? Bied vanaf 55!
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2023
StijlRealistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een groot werk van Anke Peddemors.
Anke heeft vanaf 1975 vooral sporters geschilderd.
Na een bezoek aan Spanje raakte ze geïnspireerd door de flamenco dansers. Veel schilderijen hiervan waren het gevolg.
Het doek is doorgeschilderd en behoeft daardoor geen lijst.

Anke Peddemors (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

374 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
50 cm
70 cm
Sluit over 2d 1u 37m 18s
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieAndijk,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:31-01-2023 om 20:24
Eindtijd:07-02-2023 om 20:27