Anke Peddemors - Dame op de pot

Anke Peddemors - Dame op de pot kopen? Bied vanaf 22!
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2023
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een klein schilderijtje voor het kleinste kamertje.
Acryl op doek.
De randen zijn doorgeschilderd en behoeft daardoor geen lijst.
Het werk is gelakt.

Anke Peddemors (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

383 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
20 cm
20 cm
Sluit over 3d 0u 32m 40s
Openingsbod€ 22
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieAndijk,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd18-3-2023 om 19:21
Eindtijd1-4-2023 om 20:18