Anke Peddemors - flamenco rood 80x100

Anke Peddemors - flamenco rood 80x100 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Anke Peddemors - flamenco rood 80x100 kopen? Bied vanaf 75!Anke Peddemors - flamenco rood 80x100 kopen? Bied vanaf 75!Anke Peddemors - flamenco rood 80x100 kopen? Bied vanaf 75!Anke Peddemors - flamenco rood 80x100 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

280 verkochte items
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2018
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anke Peddemors geboren 1947 te Amsterdam.
Werkt met acrylverf op doek.
Onderwerpen; mensen, dieren en bloemen.
Sinds 1975 professioneel kunstenaar.
www.ankepeddemors.com

Anke Peddemors (1947)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

280 verkochte items
80 cm
100 cm

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-10-2020 om 12:11
Eindtijd:05-02-2021 om 01:39

vvandieren
4 feb. / 21:37
€ 150