Anke Peddemors - Jans op de pot - Verkocht

Anke Peddemors - Jans op de pot kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

302 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2020
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anke Peddemors geboren 1947 te Amsterdam.
Werkt met acrylverf op doek.
Onderwerpen; mensen, dieren en bloemen.
Maakt op verzoek schilderijtjes van mensen op de wc in gewenste kleuren enz.
Sinds 1975 professioneel kunstenaar.
www.ankepeddemors.com

Anke Peddemors (1947)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

302 verkochte items
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 21,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-11-2020 om 20:03
Eindtijd:24-11-2020 om 20:54
Hedvvich
20 nov. / 14:08
€ 19