Anke Peddemors - kunst voor in het kleinste kamertje Jo

Anke Peddemors - kunst voor in het kleinste kamertje Jo kopen? Bied vanaf 17!

Verkoopprijs: € 20,70 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

280 verkochte items
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2020
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Anke Peddemors 1947

Vanaf 1975 professioneel kunstenaar.

Opleiding Academie de Schans.

Onderwerpen: tot 1996 mens in de sport, daarna musici,

modellen, bloemen en geisha's.

Techniek: acryl op linnen.

www.ankepeddemors.com

Anke Peddemors (1947)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

280 verkochte items
20 cm
20 cm

Dit item is verkocht voor 20,70(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-03-2020 om 20:25
Eindtijd:09-04-2020 om 22:40

HeerJan
9 apr. / 22:35
€ 18