Anke Peddemors - WC Z 03 - Verkocht

Anke Peddemors - WC Z 03 kopen? Bied vanaf 19!
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2022
StijlRealistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werkje voor het kleinste kamertje.
Acryl op doek. 20x20 cm.

Vanaf  1975 schildert Anke Peddemors mensen.

Anke Peddemors (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

343 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-10-2022 om 20:05
Eindtijd:16-10-2022 om 22:53
bliksem
16 okt. / 21:58
€ 19