Phil Grisel - Aquarel - dubbel gesigneerd - "Hippe Vlakken" - 1968
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige compositie van de Oostenrijks-Hongaarse kunstenares Anna Beöthy-Steiner. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (25/100). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende staat. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant en er is een nauwelijks waarneembare verkleuring in de witte marge van een vorig passe-partout. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 70cm x 33cm (blad), 60cm x 24cm (beeld)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-7-2017 om 16:36 |
Eindtijd | 15-7-2017 om 21:36 |