Anna Catharina Brouwer - 't dorp BUSSUM - 18e eeuwse gravure - Verkocht

Anna Catharina Brouwer - 't dorp BUSSUM - 18e eeuwse gravure kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Anna Catharina Brouwer - 't dorp BUSSUM - 18e eeuwse gravure kopen? Bied vanaf 25!Anna Catharina Brouwer - 't dorp BUSSUM - 18e eeuwse gravure kopen? Bied vanaf 25!Anna Catharina Brouwer - 't dorp BUSSUM - 18e eeuwse gravure kopen? Bied vanaf 25!Anna Catharina Brouwer - 't dorp BUSSUM - 18e eeuwse gravure kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
Alle items van deze verkoper (133)
  • Anna Catharina Brouwer
TypePrenten voor 1900
Periode< 1800
TechniekGravure
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 11 cm (h x b)
Lijst27 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Anna Catharina BROUWER (1775-1825)

Gravure, plaatrand 16x11 cm.

Achter passepartout en glas.

In een fraaie olijfgroene houten lijst met gouden bies aan de binnenzijde.
Dit item valt onder de margeregeling

In goede gebruikte staat.

Anna Catharina Brouwer

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1360 verkochte items
22 cm
27 cm
11 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2022 om 21:15
Eindtijd:03-07-2022 om 12:04
RBlaas
03 jul. / 11:59
€ 25