Anna Ehrner voor Kosta Boda - Grijze glazen kandelaar model Atoll - Verkocht

Anna Ehrner voor Kosta Boda - Grijze glazen kandelaar model Atoll kopen? Bied vanaf 1!
Anna Ehrner voor Kosta Boda - Grijze glazen kandelaar model Atoll kopen? Bied vanaf 1!Anna Ehrner voor Kosta Boda - Grijze glazen kandelaar model Atoll kopen? Bied vanaf 1!Anna Ehrner voor Kosta Boda - Grijze glazen kandelaar model Atoll kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Anna Ehrner voor Kosta Boda - Grijze glazen kandelaar model Atoll

Heeft een aantal krasjes en een kleine beschadiging bovenop. Gemerkt met een sticker.

Afmetingen; 6 cm hoog en 11,5 cm in diameter

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:10-03-2018 om 16:58
Eindtijd:24-03-2018 om 16:58
royalglaskunst
16 mrt. / 19:47
€ 1