3 werken van Anna Jeretic (b. 1961) - 'Dieren'
1) Flamingo's
met potlood gesigneerd en gedateerd '98 + E/A
op rijstpapier
afmeting : 23 x 19.5 cm ( op blad 30 x 29 cm )
conditie : uitstekend, ruime marges, verso blank (met tape restant langs bovenrand van blad)
2) Welpje
met potlood gesigneerd en gedateerd '07
afmeting : 8 x 5.5 cm ( op blad 17 x 12 cm )
conditie : uitstekend, ruime marges, verso blank
3) Kameel
met potlood gesigneerd en gedateerd '07 + E/A
papier met watermerk "Somerset" England
afmeting : 31 x 10 cm ( op blad 38 x 21 cm )
(totaal : 3)
Anna Jeretic geboren en getogen in de Verenigde Staten, woont nu al tientallen jaren in Frankrijk. In haar atelier aan de rand van Parijs, vlakbij het bos van Fontainebleau.
Haar kleurendiepdrukprints, meestal suikerkleurige aquatinten, zijn gedrukt vanaf een enkele plaat.