Anna Metz - Zonder titel - Verkocht

Anna Metz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Anna Metz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Anna Metz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Anna Metz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Anna Metz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Anna Metz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Anna Metz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  StudioMazzini
FA. (1)

Lid sinds 2021
40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Anna Metz (1939)
Jaartal1988
TechniekEts
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 30 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/25
Mooie etst 1988, weerspiegeling

Goede staat maar met lichte sporen van gebruik op lijst

Anna Metz (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  StudioMazzini
FA. (1)

Lid sinds 2021
40 verkochte items
40 cm
50 cm
30 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-04-2022 om 13:10
Eindtijd:13-05-2022 om 20:45
Biedingen (2)
Hloo
30 apr. / 22:47
€ 85
nebbiolo
30 apr. / 10:25
€ 75