Annapia Antonini - ets: strandgezicht - Verkocht

Annapia Antonini - ets: strandgezicht kopen? Bied vanaf 35!
Annapia Antonini - ets: strandgezicht kopen? Bied vanaf 35!Annapia Antonini - ets: strandgezicht kopen? Bied vanaf 35!Annapia Antonini - ets: strandgezicht kopen? Bied vanaf 35!Annapia Antonini - ets: strandgezicht kopen? Bied vanaf 35!
  • Annapia Antonini (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage38/100
Ets van Annapia Antonini. Nummer: 38/100. Afmetingen afbeelding: H33 x b39,5 cm. . De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Annapia Antonini (1942)

ZwitsersZwitsersAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (307)
66 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:08-04-2019 om 08:58
Eindtijd:21-04-2019 om 20:16
Helder
20 apr. / 22:38
€ 35