Anne Breivik - Kleurenets 1964 "Bacavelle" - Verkocht

Anne Breivik - Kleurenets 1964 "Bacavelle" kopen? Bied vanaf 45!
Anne Breivik - Kleurenets 1964 "Bacavelle" kopen? Bied vanaf 45!Anne Breivik - Kleurenets 1964 "Bacavelle" kopen? Bied vanaf 45!Anne Breivik - Kleurenets 1964 "Bacavelle" kopen? Bied vanaf 45!Anne Breivik - Kleurenets 1964 "Bacavelle" kopen? Bied vanaf 45!Anne Breivik - Kleurenets 1964 "Bacavelle" kopen? Bied vanaf 45!Anne Breivik - Kleurenets 1964 "Bacavelle" kopen? Bied vanaf 45!Anne Breivik - Kleurenets 1964 "Bacavelle" kopen? Bied vanaf 45!
  • Anne Breivik (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve d'Artiste
Kleurenets van de Noorse kunstenaar Anne Breivik getiteld "Bacavelle" (??) , gesigneerd, getiteld en gedateerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65.

Anne Birgitte Breivik (geboren op 5 februari 1932 in Steinkjer , 4 mei 2012 in Moss ) was een Noorse schilder en grafisch kunstenaar. Ze groeide op in Inderøy en kreeg haar opleiding in Trondheim, Oslo en Parijs. Ze is opgeleid aan de State Art and Art Industry School en Atelier 17 in Parijs. Anne Breivik debuteerde op de herfsttentoonstelling in 1963. Sindsdien nam ze deel aan nationale en internationale tentoonstellingen. Ze hield verschillende tentoonstellingen in Noorwegen en stelde ook tentoon in Zweden, Denemarken, Frankrijk, de VS, Zwitserland en Joegoslavië. Ze is overgenomen door musea en collecties in Europa, Japan en de Verenigde Staten, waaronder Het Victoria and Albert Museum in Londen, het Musée d'Art Modern in Parijs , The Art Institute in Chicago, het Smithsonian Institute in Washington DC, het National Museum of Modern Art in Tokio en de National Galleries in Noorwegen, Zweden en Denemarken.

Samen met Reidar Rudjord startte ze in februari 1963 Atelier Nord in Tøyen , Oslo, wat van groot belang zou zijn bij de vernieuwing van Noorse grafische kunst.

In het najaar van 2010 schonk Anne Breivik haar hele grafische collectie aan het Trondheim Art Museum . In dit museum zijn de eigen grafische werken van Breivik opgenomen, evenals een uitgebreid archiefmateriaal, correspondentie en andere documentatie met betrekking tot haar werk als kunstenaar. (Wikipedia)

Anne Breivik (1932)

NoorsNoorsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
52.5 cm
39.5 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:07-08-2018 om 13:01
Eindtijd:17-08-2018 om 22:59
Raye
17 aug. / 22:37
€ 45