FA. (2)

Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef

Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!
Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) - [4x] 18e Eeuwse etsen naar Rembrandt: het leven van Jozef kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
Alle items van deze verkoper (126)
  • Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) (1692-1765)
TypeGrafiek tot 1900
Periode< 1800
TechniekEts
OnderwerpSchilderkunst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21.5 cm x 16.2 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt

4 etsen op 2 dubbele bladen (elk 33x42 cm uitgevouwen).
Elke plaatrand is 215x162 mm.

Jozef en de dromen van Farao (plaat 8)
Jozef in de gevangenis (plaat 7)
Jozef maakt zich bekend aan zijn broers (plaat 10)
Jozef verdeelt het graan in Egypte (plaat 9)

Maakt deel uit van een serie getiteld: "Histoire de Joseph", bestaande uit tien platen naar tekeningen, voorheen toegeschreven aan Rembrandt, maar tegenwoordig gecatalogiseerd als tekeningen in de manier van Rembrandt, waarbij de naam Gerbrandt van den Eeckhout wordt gesuggereerd. De serie wordt genoemd in een veilingcatalogus van Coypel in 1753. In 1757 werd de serie uitgegeven door Jean Néaulme in Amsterdam, waarvan de tweede foto als voorbeeld dient.
ConditieRedelijk

in redelijke tot goede gebruikte staat; kreukjes/vlekjes/vouwtjes.

Anne Claude Philippe de Tubières (comte de Caylus) (1692-1765)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
16.2 cm
21.5 cm
Starttijd:01-03-2022 om 19:40
Eindtijd:15-03-2022 om 20:52
Openingsbod€ 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland