FA. (3)

Anne Feddema - Bloemstilleven met de schilder

Anne Feddema - Bloemstilleven met de schilder kopen? Bied vanaf 375!
Anne Feddema - Bloemstilleven met de schilder kopen? Bied vanaf 375!Anne Feddema - Bloemstilleven met de schilder kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  artholland1978
FA. (1)

Lid sinds 2019
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Anne Feddema (1961)
DragerKarton
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 18.5 cm (h x b)
Lijst28 cm x 24.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit stilleven is gemerkt: A.H.B. Feddema en Ljouwert op de achterkant

Van de schilder aangekocht

Anne Feddema (1961)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  artholland1978
FA. (1)

Lid sinds 2019
6 verkochte items
24.6 cm
28 cm
18.5 cm
22 cm
Starttijd:15-03-2022 om 13:24
Eindtijd:22-03-2022 om 22:35
Openingsbod€ 375
ObjectlocatieHuizen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie