Anne Huitema, ets, Koetshuis

Anne Huitema, ets, Koetshuis kopen? Bied vanaf 30!
Anne Huitema, ets, Koetshuis kopen? Bied vanaf 30!Anne Huitema, ets, Koetshuis kopen? Bied vanaf 30!Anne Huitema, ets, Koetshuis kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Anne Huitema (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets, Koetshuis, eigen druk door Anne Huitema, nr 114 van 150. Formaat papier 32 bij 50 cm. Ets 22 bij 38 cm.

Anne Huitema (1941)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
Starttijd:28-02-2018 om 00:17
Eindtijd:04-03-2018 om 09:17
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieUtrecht, Nederland