ANNE MARIE BRIANTE - RÉGATE PROVENCIALE - Grote kleurenlitho - Handgesigneerd - Verkocht

ANNE MARIE BRIANTE - RÉGATE PROVENCIALE - Grote kleurenlitho - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Anne-Marie Briante
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

*** CHRISTMAS SALE ***

Anne Marie Briante - Régate Provenciale

Grote kleuren lithografie op zwaar art-paper

Warme zomerse Mediterrane impressie

Handgesigneerd en genummerd, oplage 390 + EA

In zeer goede staat, nooit ingelijst geweest

Grootte: blad: 76,0 x 56,0 cm, motief: 58,0 x 38,0 cm

Biedingsstart op slechts 1 euro, geen reserveprijs!

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend en verzekerd verzonden

Anne-Marie Briante

Geplaatst door  Phylos
FA. (1)

183 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:22-11-2015 om 20:17
Eindtijd:29-11-2015 om 20:17
Biedingen (2)
EldertWalter
29 nov. / 20:11
€ 3
danser
27 nov. / 10:40
€ 1