ANNE MARIE BRIANTE Zeefdruk MEDITERRANEE I Handgesigneerd - Verkocht

ANNE MARIE BRIANTE  Zeefdruk   MEDITERRANEE I  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

ANNE MARIE BRIANTE  Zeefdruk   MEDITERRANEE I  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ANNE MARIE BRIANTE  Zeefdruk   MEDITERRANEE I  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ANNE MARIE BRIANTE  Zeefdruk   MEDITERRANEE I  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ANNE MARIE BRIANTE  Zeefdruk   MEDITERRANEE I  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Anne-Marie Briante

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Anne-Marie Briante
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenlitho van Anne-Marie Briante

Afmeting blad  56x76 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 390ex

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Anne-Marie Briante

FA. (34)

2005 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:13-03-2016 om 13:10
Eindtijd:18-03-2016 om 13:15
Counterrick
18 mrt. / 12:44
€ 1