FA. (1)

Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst

Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Anne Semler - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1350 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
  • Anne Semler (1947)
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 42 cm (h x b)
Lijst81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/25

Anne Semler (1947)
Geboren in Wolfheze. Woont en werkt in Lochem.
Opleiding
Academie voor Beeldende Kunst, Arnhem (1965-1970)
Anne Semler heeft regelmatig tentoonstellingen waar tekeningen en computerprints te zien zijn. Haar werk wordt aangekocht door musea, overheden en particulieren. Ze werkt in opdracht voor diverse instanties, zoals de Rijksgebouwendienst, Nederlandse Spoorwegen, gemeentes, banken en scholen.
Anne Semler is een graficus en tekenaar. Maar ook een archivaris. Een verzamelaar van teksten, woorden en foto's. Veel van de beeldmotieven die in haar afbeeldingen worden verwerkt zijn afkomstig van oudheidkundige bronnen. Skeletten, geweien en allerlei sporen van menselijk en dierlijk bestaan. Zij verweeft deze - vaak grafisch geïnterpreteerde - elementen met topografische, sterrenkundige en andere patronen die een minder herkenbaar en abstracter voorkomen hebben. In analogie met de gekozen beeldopbouw streeft zij naar verschillende betekenislagen in haar werk.

In het werk zitten 2 foxing plekjes

Anne Semler (1947)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1350 verkochte items
61 cm
81 cm
42 cm
61 cm
Starttijd:23-05-2022 om 13:14
Eindtijd:28-05-2022 om 22:40
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland