Anne Semler: Zeefdruk, zeer beperkte oplage, potlood gesigneerd - Verkocht

Anne Semler: Zeefdruk, zeer beperkte oplage, potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Anne Semler: Zeefdruk, zeer beperkte oplage, potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Anne Semler: Zeefdruk, zeer beperkte oplage, potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Anne Semler (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige, in zeer beperkte oplage gedrukte zeefdruk van Anne Semler, genummerd 6/20, potlood gesigneerd.

Techniek: zeefdruk
Jaartal: 1990
Oplage: 6/20
Ingelijst: Nee
Afmetingen: Losbladig, beeldmaat: 59,5 x 79 cm, bladmaat 65 x 85 cm
Gesigneerd: met potlood
Conditie: In perfecte staat
Afhandeling: De zeefdruk kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (NL);  € 15,- (B)
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.

Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen.

Kijk ook even bij mijn andere items!

Anne Semler (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:18-08-2014 om 17:26
Eindtijd:31-08-2014 om 17:26
Biedingen (6)
remik13
31 aug. / 17:17
€ 11
Wdeback
28 aug. / 13:00
€ 9
Drsg
28 aug. / 13:00
€ 7
Wdeback
25 aug. / 00:48
€ 5
vincentb
25 aug. / 00:48
€ 3
Wdeback
23 aug. / 12:44
€ 1