FA. (1)

Anneke Kuyper - Bedoeïen

Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 50!
Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 50!Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 50!Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 50!Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 50!Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Anneke Kuyper (1942)
Jaartal1973
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 27 cm (h x b)
Lijst54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage29/50
Deze eigen druk is linksonder gesigneerd. Het werk is ingelijst met passepartout en zit achter glas.

Anneke Kuyper (1942)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
44 cm
54 cm
27 cm
40 cm
Starttijd:28-02-2022 om 19:07
Eindtijd:07-03-2022 om 22:58
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland