Anneke Peereboom - Grote kleurrijke zeefdruk

Anneke Peereboom - Grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Anneke Peereboom - Grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Anneke Peereboom - Grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Anneke Peereboom - Grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Anneke Peereboom - Grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Anneke Peereboom (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote zeefdruk van Anneke Peereboom.  Nummer: 1/125. Afmetingen blad: H73.5 x b100.5 cm. Afmetingen voorstelling: H62cm x b90cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achter zijde van het werk.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:11-11-2017 om 12:02
Eindtijd:17-11-2017 om 21:02

maartenvanrooij
17 nov. / 10:30
€ 75