Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 14/100 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 7-10-2022 om 11:52 |
Eindtijd | 21-10-2022 om 22:15 |