Annemarie de Goot, Gouache, Kippen

Annemarie de Goot, Gouache, Kippen kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 5,00

Annemarie de Goot, Gouache, Kippen kopen? Bied vanaf 1!Annemarie de Goot, Gouache, Kippen kopen? Bied vanaf 1!Annemarie de Goot, Gouache, Kippen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Annemarie de Groot (1952)
TypeTekening / Aquarel

Een Gouache van kunstschilder Annemarie de Groot met de titel " Kippen".

Het werk is ingelijst echter exclusief glas en rechtsonder gesigneerd met "Annemarie de Groot '86". De bleedmaat van het werk is (lxb) 49x79 cm, de buiten maat is (lxb) 70 x 90.

voorkeur: Graaf ophalen op ons adres in Nieuwersluis.

Voor verzending per koerier houdt rekening met rondom +- 10cm extra. Dit in verband met verpakkingsmateriaal.

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:10-05-2017 om 14:03
Eindtijd:24-05-2017 om 20:03

Biedingen (3):

bazuin122
24 mei / 19:04
€ 5
franciana
22 mei / 22:07
€ 3
11556
10 mei / 15:36
€ 1