Origineel, groot stuk van de Nederlandse kunstenares Annemarie de Groot*: Acryl op Canvas, getiteld 'Circus' (1991). Indrukwekkend en kleurrijk. Signatuur: rechtsonder. Staat: zeer goed! Ingelijst. Afm. incl. Lijst (B x D x H) ca. 124 x 3 x 124 cm.
Annemarie de Groot* - Geboren: 1952, Assen. Studeerde in 1978 af aan de kunstacademie Minerva in Groningen. Enkele jaren later volgde ze de Oskar Kokoschka-academie in Salzburg. Sinds haar jeugd is ze gefascineerd door de wereld van het circus, theater, opera en cabaret. We vinden deze thema’s regelmatig in haar werk terug. Ballerina’s, muzikanten, cabaretske figuren, dieren; ze zijn in een bonte kleurenpracht op haar doeken te zien, geschilderd in een wervelende toets laag over laag. Tevens drukt ze de symbolen van het leven uit, ze worden op een subtiele manier weergegeven zoals de gevoelens in relaties die mensen met elkaar hebben en niet meteen zichtbaar zijn.