Annemarie de Groot - Litho - 1992

Annemarie de Groot - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 45!
Annemarie de Groot - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 45!Annemarie de Groot - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 45!Annemarie de Groot - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 45!Annemarie de Groot - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 45!
  • Annemarie de Groot (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage86/250
Litho van Annemarie de Groot. Oplage: 86/250. Afmetingen blad: H57 x b76cm. Afmetingen voorstelling: H47 x b63cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De schilderijen van Annemarie de Groot kenmerken zich doordat ze kleurrijk, expressief en met losse toets gemaakt zijn. Haar favoriete thema’s zijn circus, theater en opera, met een voorkeur voor mens en dier. Ze is afgestudeerd aan Academie Minerva in Groningen.

De voorstelling is in zeer goede staat.

Annemarie de Groot (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (332)
76 cm
57 cm
Starttijd:13-09-2022 om 11:11
Eindtijd:25-09-2022 om 19:57
Openingsbod € 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd