Annemarie Spijkerman - zonder titel

Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Annemarie Spijkerman - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Annemarie Spijkerman (1949)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: zeer goed.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Annemarie Spijkerman (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
83 cm
58 cm
Starttijd:21-10-2022 om 23:26
Eindtijd:30-10-2022 om 18:33
Openingsbod € 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingWereldwijd