Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Annemiki Bok
Afmeting blad 75x61 cm in zeer goede staat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 175ex
Verzendkosten 15 euro in ned 20 euro in belgie
Starttijd | 15-10-2015 om 16:23 |
Eindtijd | 20-10-2015 om 16:23 |