Annet Ardesch - Spritzdruk - "Kraaienkust" - handgesigneerd - Verkocht

Annet Ardesch - Spritzdruk - "Kraaienkust" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Annet Ardesch - Spritzdruk - "Kraaienkust" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Annet Ardesch - Spritzdruk - "Kraaienkust" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Annet Ardesch - Spritzdruk - "Kraaienkust" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Annet Ardesch - Spritzdruk - "Kraaienkust" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Annet Ardesch - Spritzdruk - "Kraaienkust" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Annet Ardesch - Spritzdruk - "Kraaienkust" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

234 verkochte items
  • Annet Ardesch (1953)
Jaartal1982
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70/90
Spritzdruk van kunstenares Annet Ardesch, getiteld "Kraaienkust".
Annet Ardesch volgde de Academie voor Beeldende Kunsten St Joost in Breda en is sinds 1977 vrij kunstenaar. Ze maakt schilderijen in acryl op papier of doek en werken in de zgn spritztechniek, waarbij met borstel en spatraam, middels sjablonen, een werk opgebouwd wordt.
Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.

Annet Ardesch (1953)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

234 verkochte items
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:18-11-2018 om 11:19
Eindtijd:25-11-2018 om 21:47
Biedingen (2)
Helder
24 nov. / 22:51
€ 3
tkeuning
18 nov. / 19:07
€ 1