Anoniem, Papagaai op tak, Ets

Anoniem, Papagaai op tak, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Anoniem, Papagaai op tak, Ets

Verkoopprijs: € 13,00

Anoniem, Papagaai op tak, Ets kopen? Bied vanaf 1!Anoniem, Papagaai op tak, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Anonieme ets van een papagaai op een tak.

Kwaliteitsvol neergezet.

Gelijst, beeldmaat 10x14, lijstmaat 20x25

Niet gesigneerd

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items

Dit item is verkocht voor 13,00

Starttijd:18-09-2014 om 21:07
Eindtijd:25-09-2014 om 21:07

Biedingen (7):

lenvangelder
25 sep. / 20:07
€ 13
11303
25 sep. / 20:07
€ 11
lenvangelder
25 sep. / 20:07
€ 9
11303
25 sep. / 20:06
€ 7
lenvangelder
25 sep. / 20:06
€ 5
11303
25 sep. / 18:24
€ 3
lenvangelder
21 sep. / 15:26
€ 1