FA. (4)

Ans Markus - Mythologische figuur

Ans Markus - Mythologische figuur kopen? Bied vanaf 89!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

561 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Ans Markus (1947)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk op dik papier gebaseerd op de in Egypte bekende mythologische figuur Ka, het symbool voor levenskracht. In het speciaal voor de Ford Ka rijders vervaardigde schilderij heeft Ans Markus de levenskracht vervangen door het Ka-logo als een vervagende wolk in een beweeglijke lucht te blazen.
Prijs is inclusief 21% BTW

Ans Markus (1947)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (22)

561 verkochte items
50 cm
50 cm
Starttijd:18-06-2022 om 09:54
Eindtijd:28-06-2022 om 21:56
Openingsbod€ 89
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België