Ans Markus - Stier (prachtig ingelijst!)

Ans Markus - Stier (prachtig ingelijst!) kopen? Bied vanaf 170!

Verkoopprijs: € 170,00

Ans Markus - Stier (prachtig ingelijst!) kopen? Bied vanaf 170!Ans Markus - Stier (prachtig ingelijst!) kopen? Bied vanaf 170!Ans Markus - Stier (prachtig ingelijst!) kopen? Bied vanaf 170!Ans Markus - Stier (prachtig ingelijst!) kopen? Bied vanaf 170!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Ans Markus (1947)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
Lijst70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand. Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de Stier (Taurus).

Het werk is in een prachtige zilverkleurige aluminium lijst met passepartout ingelijst
Met potlood gesigneerd door Ans Markus
Afmeting incl. lijst: 70 x 70 cm
Afmeting litho: 45 x 45 cm

In uitmuntende conditie!

Ans Markus (1947)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
70 cm
70 cm
45 cm
45 cm

Dit item is verkocht voor 170,00

Starttijd:04-02-2019 om 07:29
Eindtijd:12-02-2019 om 22:44

Beckers
12 feb. / 13:27
€ 170