Ans van Dijk - Kleurenzeefdruk BUDDIES Handgesigneerd - Verkocht

Ans van Dijk - Kleurenzeefdruk BUDDIES Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
  • Ans van Dijk (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120
Leuke kleurenzeefdruk van Ans van Dijk
Afmeting blad  63x51 cm  in perfecte staat
handgesigneerd en genummerd  oplage 120ex

Ans van Dijk (1962)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
51 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:21-09-2018 om 08:57
Eindtijd:28-09-2018 om 21:57
Marijke70
28 sep. / 13:51
€ 55