Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: "Beast"
Jaartal: 2001
Afmetingen beeld: h. 52,5 cm x b. 38,5 cm (lijst: 74 cm x 59 cm)
Gesigneerd: Ja
Oplage: 102/120
Ingelijst: Ja
Materiaal: zeefdruk op papier in aluminium lijst
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle, Het werk kan ook bezorgd worden via een koerier. De kosten zijn voor de koper
Starttijd | 3-4-2015 om 21:49 |
Eindtijd | 10-4-2015 om 21:49 |