Hendrik Spilman - De Buurt By Bloemendaal
Robert Zandvliet - litho: geometrische compositie
Arthur Stam - "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel"
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Ans van Dijk
Afmeting blad 56x76 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 120ex
Verzendkosten 12.50 in ned 20 euro in belgie
Starttijd | 4-8-2016 om 14:10 |
Eindtijd | 10-8-2016 om 14:10 |