Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 52.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 37-80 |
Karakteristieke ets van Ans Wortel. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘75) en genummerd (37-80).
Conditie | |
Conditie | Goed |
Ets is in prima staat, lijst heeft enkele hele kleine krasjes (tand des tijds) | |
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |
Starttijd | 11-8-2020 om 16:59 |
Eindtijd | 27-9-2020 om 13:03 |