Ans Wortel - gouache op papier - titel: "Kruipen of vliegen of houvast zoeken..." - Verkocht

Ans Wortel - gouache op papier - titel: "Kruipen of vliegen of houvast zoeken..." kopen? Bied vanaf 195!
Ans Wortel - gouache op papier - titel: "Kruipen of vliegen of houvast zoeken..." kopen? Bied vanaf 195!Ans Wortel - gouache op papier - titel: "Kruipen of vliegen of houvast zoeken..." kopen? Bied vanaf 195!Ans Wortel - gouache op papier - titel: "Kruipen of vliegen of houvast zoeken..." kopen? Bied vanaf 195!Ans Wortel - gouache op papier - titel: "Kruipen of vliegen of houvast zoeken..." kopen? Bied vanaf 195!Ans Wortel - gouache op papier - titel: "Kruipen of vliegen of houvast zoeken..." kopen? Bied vanaf 195!Ans Wortel - gouache op papier - titel: "Kruipen of vliegen of houvast zoeken..." kopen? Bied vanaf 195!
  • Ans Wortel (1929-1996)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 13.5 cm (h x b)
Lijst37 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig kunstwerk (gouache) van de Nederlandse kunstenares Ans Wortel (1929-1996). Met een mooie goudkleurige aluminium lijst. Gesigneerd rechts boven. Het kunstwerk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins anno 2018 (2e Exloermond) en wordt geleverd met een echtheidscertificaat.

Info: Ans Wortel, schilder, graficus, tekenaar, schrijfster. Geboren te Alkmaar in 1929, overleden te Hilvarenbeek in 1996. Ans Wortel was als kunstenares autodidact en had vanaf 1960 regelmatig exposities. Haar werk bestaat uit tekeningen, collages, etsen, gouaches en schilderijen, maar voornamelijk gemengde technieken.  Sinds de zestiger jaren neemt Ans Wortel een volstrekt eigen plaats in binnen de na- oorlogse schilderkunst. Als vrouw, moeder en kunstenares had zij een hoop, vaak heftige, levenservaringen die een onuitputtelijke bron van inspiratie vormde voor haar werk. Met name gevoelens als liefde, geborgenheid, dromen, angsten, de groei van het kind naar de volwassenheid en moeder-kind relaties heeft Ans Wortel op een zeer goede manier weten te verbeelden in haar werk. De voorstellingen die Wortel maakte bestaan uit menselijke figuren, die elkaar zoeken, omarmen of elkaar juist afstoten. Een belangrijke rol spelen steeds de ogen, handen en het gelaat. De figuren in haar werk lijken te zweven in niet nader gedefinieerde ruimten.
Provenance: Collectie Kunsthandel Martins anno 2018 (Netherlands)

Algemeen in een heel goede staat.

Ans Wortel (1929-1996)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
30 cm
37 cm
13.5 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:13-03-2019 om 11:51
Eindtijd:23-03-2019 om 21:45
wendyann
16 mrt. / 19:55
€ 195