Mooi ingelijste gouache van Ans Wortel. Titel: Buiten het lichaam geplaatst. Achterop staat een anekdote uit 1964: 'Door eenzaam zijn gedreven zal ik mijn hart omkeren en gaan naar 't land van hen die het hoofd buiten 't lichaam weten te plaatsen'.
Afmetingen incl lijst: H87.5 x b63cm. Afmetingen voorstelling: H82.5 x b58cm. Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl.