Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 - Verkocht

Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!

Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!
  • Ans Wortel (1929-1996)
Jaartal1964
TechniekGouache
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen82.5 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst87.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi ingelijste gouache van Ans Wortel. Titel: Buiten het lichaam geplaatst. Achterop staat een anekdote  uit 1964: 'Door eenzaam zijn gedreven zal ik mijn hart omkeren en gaan naar 't land van hen die het hoofd buiten 't lichaam weten te plaatsen'.
Afmetingen incl lijst: H87.5 x b63cm. Afmetingen voorstelling: H82.5 x b58cm. Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan  worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling,  is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl.

In zeer goede staat. Het werk is ingelijst in een nette lijst en kan zo aan de muur.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,95

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd19-11-2020 om 16:25
Eindtijd17-12-2020 om 21:06