Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 1970 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54.5 x 33.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63.5 x 41.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
In zeer goede staat. Het werk is ingelijst in een nette lijst en kan zo aan de muur. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Losser, Nederland | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Losser, Nederland |
Starttijd | 10-1-2021 om 14:19 |
Eindtijd | 24-1-2021 om 20:11 |