Ans Wortel - kleurenets - Om elkaar tegemoet te komen

Ans Wortel - kleurenets - Om elkaar tegemoet te komen kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Ans Wortel - kleurenets - Om elkaar tegemoet te komen kopen? Bied vanaf 60!Ans Wortel - kleurenets - Om elkaar tegemoet te komen kopen? Bied vanaf 60!Ans Wortel - kleurenets - Om elkaar tegemoet te komen kopen? Bied vanaf 60!Ans Wortel - kleurenets - Om elkaar tegemoet te komen kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Ans Wortel (1929-1996)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets. Potlood gesigneerd en genummerd 125/150 rechtsonder.

Getiteld middenonder. Losbladig.

Beeldmaat 26 x 36,5 cm. Bladmaat 50 x 65 cm.

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:18-05-2017 om 15:00
Eindtijd:22-05-2017 om 20:00

reja64
19 mei / 21:12
€ 60