Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer
Fenneke van der Elst - Drie tulpen IV
Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 44 cm (h x b) |
Incl. lijst | 79 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
het werk heeft jarenlang in goed geconditioneerde ruimte gestaan | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Epe, Nederland |
Objectlocatie | Epe, Nederland |
Starttijd | 18-6-2020 om 18:06 |
Eindtijd | 2-7-2020 om 22:26 |