Ans Wortel - Natuurlijk gun ik iedereen…, ets - Verkocht

Ans Wortel - Natuurlijk gun ik iedereen…, ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Ans Wortel - Natuurlijk gun ik iedereen…, ets kopen? Bied vanaf 1!Ans Wortel - Natuurlijk gun ik iedereen…, ets kopen? Bied vanaf 1!Ans Wortel - Natuurlijk gun ik iedereen…, ets kopen? Bied vanaf 1!Ans Wortel - Natuurlijk gun ik iedereen…, ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Ans Wortel (1929-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Ans Wortel. Ets op Arches papier, met potlood gesigneerd en genummerd (15-150). In niet meer dan redelijke staat; het blad is uniform korrelig verkleurd.  Waarschijnlijk ingelijst gezeten op een zuurhoudende ondergrond, want het hele blad (voor- en vooral achterkant is bruinig).

Afmetingen: 64cm x 50cm (blad), 60cm x 40cm (beeld incl. tekst)

ZZETS

Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:15-09-2017 om 17:07
Eindtijd:25-09-2017 om 19:07
Biedingen (5)
stama
24 sep. / 18:53
€ 12
Lottemaan
24 sep. / 18:53
€ 10
stama
24 sep. / 18:53
€ 10
Lottemaan
22 sep. / 22:53
€ 3
reja64
18 sep. / 15:50
€ 1