Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Oplage: 120/150.
Afmetingen voorstelling: h25 x b39,5 cm.
Afmetingen blad: h50 x b65 cm.
Conditie: in goede staat.
Conditie | Goed | ||
Lichte vergeling. Ouderdomsvlekjes aan de linkerkant. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 4-9-2020 om 12:14 |
Eindtijd | 18-9-2020 om 19:40 |