Ans Wortel : blad met 4 etsen en handgeschreven teksten - Verkocht

Ans Wortel : blad met 4 etsen en handgeschreven teksten kopen? Bied vanaf 30!
Ans Wortel : blad met 4 etsen en handgeschreven teksten kopen? Bied vanaf 30!Ans Wortel : blad met 4 etsen en handgeschreven teksten kopen? Bied vanaf 30!
  • Ans Wortel (1929-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ans Wortel (1929-1996)
Grafiek - handgesigneerd, ongedateerd

4 etsen op één blad, de teksten zijn er met de hand bij geschreven van de Nederlandse kunstenares Ans Wortel (1929-1996).

-Handgesigneerd, -genummerd  en ingelijst in een zwarte lijst met perspexplaat.

-Gemaakt in een oplage van 50 exemplaren, dit is nummer 11

Het werk heeft in een vochtige omgeving gestaan, waardoor het papier is gaan bobbelen.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:08-03-2018 om 16:20
Eindtijd:15-03-2018 om 16:20
Hoff
11 mrt. / 14:10
€ 30