Ets uit 1991 van Ansuya Blom met de titel: 'Das Pferd vom Kaspar'. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Ansuya Blom Techniek: Ets Oplage: 4/100 Gesigneerd: Linksonder Afwerking: Niet ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 30 x 23 cm Afmeting blad (HxB): 65 x 50 cm Conditie werk: Goed Referentie: 00928
Zeer Goed
Wat lichte vouwtjes in de marge. Ingelijst niet zichtbaar
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 20,00