Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Schilderij |
Zeer fraai schilderij van Ant Smeerdijk van de Kortenhoefse polder,olieverf op doek op paneel (marouflé) recent schoongemaakt.Rechtsonder gesigneerd Ant Smeerdijk 09,formaat paneel 30 x 50 cm.
Starttijd | 28-9-2016 om 9:18 |
Eindtijd | 6-10-2016 om 10:44 |