Ant Smeerdijk polder Kortenhoef - Verkocht

Ant Smeerdijk polder Kortenhoef kopen? Bied vanaf 225!
Ant Smeerdijk polder Kortenhoef kopen? Bied vanaf 225!Ant Smeerdijk polder Kortenhoef kopen? Bied vanaf 225!Ant Smeerdijk polder Kortenhoef kopen? Bied vanaf 225!
  • Anton Smeerdijk (1885-1965)

Zeer fraai schilderij van Ant Smeerdijk van de Kortenhoefse polder,olieverf op doek op paneel (marouflé) recent schoongemaakt.Rechtsonder gesigneerd Ant Smeerdijk 09,formaat paneel 30 x 50 cm.

Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:28-09-2016 om 09:18
Eindtijd:06-10-2016 om 10:44