Corneille - Tarragrafie op doek: De dame met de kat en Cobravogels
Anke Peddemors - Fado, Portugal
Type | Schilderij |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 26 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 34 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
In goede conditie. Schoongemaakt. Geringe barstjes in het glazuur. Lijst verdient opknapbeurt | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haarlem, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 28-5-2023 om 9:26 |
Eindtijd | 2-6-2023 om 19:18 |