Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen - Verkocht

Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!Anthony Deigan - 5 gesigneerde kleurenetsen kopen? Bied vanaf 50!
  • Anthony Deigan (1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
StijlMinimalistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst35.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75

Bijzondere aquatint etsen van Anthony Deigan (1949). Zeer bekende kleurenetsen uit 1989 met een oplage van slechts 75 stuks in een fraaie lijst. Het betreft hier de series I, II, III, VI en VIII, allen genummerd (16/75) en gesigneerd. In een galerie in New York werden deze tot voor kort nog aangeboden voor $250,= per stuk.

Anthony Deigan is geboren in Ierland in 1945 en als kind verhuist naar Essex en zat hierna als student op het Maidstone College of Art. In 1968 won Deigan een studiebeurs om de techniek van etsen en lithograferen in Parijs te gaan volgen en hij had zijn eerste solo kunst tentoonstelling in 1969 bij Editions Electo. Hierna volgden al snel andere tentoonstellingen in Engeland en het buitenland. Deigan gaf les op de St Martin’s School of Art en later ook aan verschillende academies in Australië and Indonesië. Zijn werk is ondermeer in bezit van de Sheffield University en de British Council Collection. Hij woont en werkt in Australië.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delfgauw, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Anthony Deigan (1945)

Iers Iers

Geplaatst door  Bart1977
Lid sinds 2019
1 verkochte items
40.5 cm
35.5 cm
27 cm
21 cm

ObjectlocatieDelfgauw,  Nederland
Starttijd11-6-2021 om 16:55
Eindtijd2-8-2021 om 20:54