Bijzondere aquatint etsen van Anthony Deigan (1949). Zeer bekende kleurenetsen uit 1989 met een oplage van slechts 75 stuks in een fraaie lijst. Het betreft hier de series I, II, III, VI en VIII, allen genummerd (16/75) en gesigneerd. In een galerie in New York werden deze tot voor kort nog aangeboden voor $250,= per stuk.
Anthony Deigan is geboren in Ierland in 1945 en als kind verhuist naar Essex en zat hierna als student op het Maidstone College of Art. In 1968 won Deigan een studiebeurs om de techniek van etsen en lithograferen in Parijs te gaan volgen en hij had zijn eerste solo kunst tentoonstelling in 1969 bij Editions Electo. Hierna volgden al snel andere tentoonstellingen in Engeland en het buitenland. Deigan gaf les op de St Martin’s School of Art en later ook aan verschillende academies in Australië and Indonesië. Zijn werk is ondermeer in bezit van de Sheffield University en de British Council Collection. Hij woont en werkt in Australië.