In opdracht geveild:
(HvB-7)
Titel: Kiezelgroeve Waubach
Jaartal: 1969-70
Afmetingen beeld: 35cm x 49cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
In Passepartout: Ja
Oplage: 11/30
Materiaal: Op geschept papier.
Herkomst: Galerie Borzo
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Dit werk kan verzonden worden in een pakket/koker, kosten 10 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Natuurlijk kunnen meerdere aankopen bij de Veilingmeester, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.
Garantie: