Anthony Walker - Physick

Anthony Walker - Physick kopen? Bied vanaf 160!
Anthony Walker - Physick kopen? Bied vanaf 160!Anthony Walker - Physick kopen? Bied vanaf 160!Anthony Walker - Physick kopen? Bied vanaf 160!Anthony Walker - Physick kopen? Bied vanaf 160!Anthony Walker - Physick kopen? Bied vanaf 160!Anthony Walker - Physick kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst door  arthur7

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Anthony Walker (1726-1765)
Jaartal1763
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 27 cm (h x b)
Lijst58 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Naar Adriaen van Ostade als onderdeel van 'The most capital paintings in England'; een serie gravures in vijf delen uitgegeven in de jaren zestig van de achttiende eeuw tot de late jaren tachtig van de achttiende eeuw. De eerste delen werden uitgegeven onder de titel Sculptura Britannica.

Vergelijkbare werken zijn te vinden in het Rijksmuseum, The British Museum en National Galleries of Scotland.

Dit werk is fraai ingelijst in een goudkleurige lijst. Zie foto's.

Onderschrift luidt;

Physick. From the Original Picture of the same size painted by Ostade in the Collection of the Right Honourable William Beckford Esq. Lord Mayor of the City of London: to whom this plate is most respectfully inscribed, by his Lordship's most obliged, and most humble servant. J. Boydell.

Te denken valt aan een zgn Piskijker, iemand die uit het ochtendwater kon opmaken welke ziekte de betreffende persoon onder de leden had. de Piskijker was eeuwenlang een thema in de schilderkunst. Te zien is dan hoe een 'arts' een urinaal omhoog houdt om bij doorvallend licht het water van de patient te beoordelen.

Het werk is niet handgesigneerd.

onlangs ingelijst onder uitstekende condities

Anthony Walker (1726-1765)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  arthur7

Lid sinds 2019
1 verkochte items
Zeefdruk 1763
47 cm
58 cm
27 cm
38 cm

Starttijd:04-12-2019 om 09:55
Eindtijd:18-12-2019 om 19:50
Openingsbod€ 160
ObjectlocatieWapenveld, Nederland
VerzendingWereldwijd